LessoortLeeftijdCategorieDagVanTotLocatieWijkLesgevertvnaamNiveauOpmerking
Aerobics55+Dames - HerenDinsdag11:1512:15Nesciohove 115BuytenweghSarayValbuenaRecreatief
Aerobics55+Dames - HerenDonderdag10:0011:00Forelsloot 5SeghwaertMarinaDuijvenvoordeRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenMaandag19:0020:00Groenblauwlaan 121RokkeveenIrmaHuijbrechtsRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenMaandag19:4520:45Kadelaan 206De LeyensMarinaDuijvenvoordeRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenMaandag21:0022:00Irisvaart 10SeghwaertPhemiadeBoerRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenDinsdag19:3020:30Leidsewallen 80 (CKC)DorpPhemiadeBoerRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenDinsdag20:0021:00Nesciohove 115BuytenweghJudithGielisseRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenWoensdag19:3020:30Lijnbaan 311NoordhoveMargavan deKuilRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenDonderdag19:3020:30Schansbos 7MeerzichtPhemiadeBoerRecreatief
Aerobics16+Dames - HerenDonderdag20:3021:30Schansbos 7MeerzichtPhemiadeBoerRecreatief
Baby & Dreumes GymnastiekOuder & Kind-Dinsdag9:0010:00Prismalaan 40 - De VeurRokkeveenSaskiaSeldenthuisRecreatief
Balspel45+Dames - HerenDinsdag20:0021:15Kadelaan 206De LeyensWimTijboschRecreatief
Balspel18+DamesMaandag20:0021:15Groenblauwlaan 121RokkeveenMadelonvan derPloegRecreatief
Breakdance8+Meisjes - JongensDonderdag19:0020:00Groenblauwlaan 121RokkeveenJeroenHanselaarRecreatief
Dance - 'Adamschoice'13 t/m 17DamesVrijdag19:0020:00Groenblauwlaan 121RokkeveenAntoinetteDamSelectie
Dance demogroep8+Meisjes- JongensMaandag19:3020:30Groenblauwlaan 121RokkeveenLauraKornmanSelectie
Dance Mix5 t/m 9Meisjes - JongensMaandag16:0017:00Groenblauwlaan 121RokkeveenAnniekMeijerRecreatief
Dance Mix4 t/m 7Meisjes - JongensWoensdag15:1516:15Velddreef 330SeghwaertPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix5 t/m 7Meisjes - JongensWoensdag15:0016:00Spitsbergen 1OosterheemNicolevan derSmanRecreatief
Dance Mix5 t/m 9Meisjes - JongensZaterdag9:3010:30Kadelaan 206De LeyensRenateSchipperRecreatief
Dance Mix8 t/m 10Meisjes - JongensMaandag17:0018:00Groenblauwlaan 121RokkeveenAnniekMeijerRecreatief
Dance Mix9 t/m 14Meisjes - JongensDinsdag17:0018:00Steeneikzoom 3RokkeveenPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix8 t/m 12Meisjes - JongensWoensdag16:1517:15Velddreef 330SeghwaertPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix8 t/m 11Meisjes - JongensWoensdag16:0017:00Spitsbergen 1OosterheemNicolevan derSmanRecreatief
Dance Mix6 t/m 9Meisjes - JongensDonderdag16:0017:00Steeneikzoom 3RokkeveenPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix8 t/m 14Meisjes - JongensDonderdag18:3019:30Schansbos 7MeerzichtPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix10 t/m 15MeisjesMaandag19:0020:00Irisvaart 10SeghwaertPhemiadeBoerRecreatiefd'Yessica's
Dance Mix10 t/m 15MeisjesWoensdag17:1518:15Velddreef 330SeghwaertPhemiadeBoerRecreatiefD'Yessica's
Dance Mix13 t/m 16Meisjes - JongensWoensdag17:3019:00Hodenpijlstraat 12OosterheemSannePaulSelectieDeelname aan deze les in overleg met de leiding. Voor informatie: [email protected]
Dance Mix9 t/m 14Meisjes - JongensDonderdag17:0018:00Steeneikzoom 3RokkeveenPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix11 t/m 15Meisjes - JongensDonderdag18:0019:00Groenblauwlaan 121RokkeveenAntoinetteDamRecreatief
Dance Mix10 t/m 15Meisjes - JongensZaterdag10:3011:30Kadelaan 206De LeyensRenateSchipperRecreatief
Dance Mix15 t/m 25DamesMaandag18:0019:00Groenblauwlaan 121RokkeveenTireshmaMalhoeRecreatief
Dance Mix14 t/m 20MeisjesWoensdag19:0020:00Spitsbergen 1OosterheemPhemiadeBoerRecreatiefDemogroep d'Yessica's
Dance Mix15+Dames - HerenMaandag20:0021:00Irisvaart 10SeghwaertPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix15+Dames - HerenWoensdag20:0021:00Spitsbergen 1OosterheemPhemiadeBoerRecreatief
Dance Mix13 t/m 16Meisjes - JongensMaandag18:3019:45Hodenpijlstraat 12OosterheemSannePaulSelectie
Dance mix13 t/m 16Meisjes-JongensZaterdag11:0012:00Hodenpijlstraat 12OosterheemLauraKornmanRecreatief
Dance mix10 t/m 13Meisjes-JongensZaterdag10:0011:00Hodenpijlstraat 12OosterheemLauraKornmanRecreatief
Dance Mix10 t/m 13MeisjesMaandag17:0018:30Hodenpijlstraat 12OosterheemSannePaulSelectie
Dance mix6 t/m 9Meisjes- JongensZaterdag9:0010:00Hodenpijlstraat 12OosterheemLauraKornmanRecreatief
Dance- No Limits10 t/m 13MeisjesVrijdag18:0019:00Groenblauwlaan 121RokkeveenAntoinetteDamSelectie
Dance Xtra6 t/m 12Meisjes - JongensMaandag15:1516:15Chaplinstrook 6De LeyensTireshmaMalhoeRecreatiefDit is een dansles voor kinderen met een verstandelijke beperking en is bedoeld voor leerlingen van De Keerkring. Voor meer informatie: [email protected]
Freerunning12+Meisjes - JongensWoensdag16:1517:15Groenblauwlaan 121RokkeveenJiminvan derHeijdeRecreatief
Freerunning6 t/m 7Meisjes - JongensWoensdag14:1515:15Groenblauwlaan 121RokkeveenJiminvan derHeijdeRecreatief
Freerunning8 t/m 11Meisjes - JongensWoensdag15:1516:15Groenblauwlaan 121RokkeveenJiminvan derHeijdeRecreatief
Freerunning12+Meisjes - JongensWoensdag17:1518:45Groenblauwlaan 121RokkeveenXanderSmitsSelectieAlleen op uitnodiging van de leiding. Voor meer informatie: [email protected]
Freerunning6 t/m 12Meisjes - JongensZondag18:3019:30Velddreef 84SeghwaertReggyLaatschRecreatief
Freerunning12 t/m 16Meisjes - JongensZondag19:3020:30Velddreef 84SeghwaertReggyLaatschGevorderden
Freerunning16+Dames-HerenZondag20:3022:00Velddreef 84SeghwaertReggyLaatschGevorderden
Gymfit55+DamesMaandag19:3020:30Nesciohove 115BuytenweghSaskiaSeldenthuisRecreatief
Gymfit55+DamesMaandag20:3021:30Nesciohove 115BuytenweghSaskiaSeldenthuisRecreatief
Gymfit55+DamesWoensdag10:0011:00Nesciohove 115BuytenweghKarinvan derZijdeRecreatief
Gymfit55+DamesWoensdag11:0012:00Nesciohove 115BuytenweghKarinvan derZijdeRecreatief
Gymfit55+DamesWoensdag20:0021:00Kleine Zaal DriesprongDorpSaskiaSeldenthuisRecreatief
Gymfit55+DamesWoensdag21:0022:00Kleine Zaal DriesprongDorpSaskiaSeldenthuisRecreatief
Gymfit55+DamesVrijdag9:0010:00Bijdorplaan 471-479DorpSaskiaSeldenthuisRecreatief
Gymfit 55Plus55+Dames - HerenVrijdag10:0011:00Bijdorplaan 471-479DorpSaskiaSeldenthuisRecreatiefVoor deze les geldt een ledenstop. U kunt wel terecht bij de les van 09.00 tot 10.00. Voor meer informatie: [email protected] of 079-8892281
Gymfit 55Plus55+DamesVrijdag11:0012:00Bijdorplaan 471-479DorpSaskiaSeldenthuisRecreatiefVoor deze les geldt een ledenstop. U kunt wel terecht bij de les van 09.00 tot 10.00. Voor meer informatie: [email protected] of 079-8892281
Gymfit 55Plus55+Dames - HerenMaandag9:0010:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMartieRozevinkRecreatief
Hiphop6 t/m 9Meisjes - JongensDinsdag15:4516:45Castellum - Rakkersveld 255PalensteinTireshmaMalhoeRecreatiefDit is een les van de Wijksportvereniging Dans. Voor deze lessen geldt een kennismakingsperiode van 4 lessen voor € 5,00. Dit bedrag wordt in mindering gebracht op de eerste contributie wanneer men lid wordt. Voor meer informatie: [email protected]
Hiphop8 t/m 15Meisjes - JongensMaandag18:3019:30Groenblauwlaan 121RokkeveenLauraKornmanRecreatief
Hiphop10 t/m 12Meisjes - JongensDinsdag16:4517:45Castellum - Rakkersveld 255PalensteinTireshmaMalhoeRecreatiefDit is een les van de Wijksportvereniging Dans. Voor deze lessen geldt een kennismakingsperiode van 4 lessen voor € 5,00. Dit bedrag wordt in mindering gebracht op de eerste contributie wanneer men lid wordt. Voor meer informatie: [email protected]
Hiphop8+Meisjes-JongensZaterdag12:0013:00Hodenpijlstraat 12OosterheemLauraKornmanRecreatief
MBvO70+Dames-HerenWoensdag13:3014:30Kerkenbos 10MeerzichtPhemiadeBoerRecreatief
MBvO65+Dames - HerenMaandag11:0012:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMartieRozevinkRecreatief
Mini voetbal45+HerenDonderdag20:1521:30Brabanderhove 20ABuytenweghJanBaasRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Maandag10:0011:00Carry van Bruggenhove 2-4, Annie MG SchmidtschoolBuytenweghSaskiaSeldenthuisRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Dinsdag10:0011:00Prismalaan 40 - De VeurRokkeveenSaskiaSeldenthuisRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Woensdag9:0010:00Velddreef 84SeghwaertMarianneGosselinkRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Woensdag10:0011:00Velddreef 84SeghwaertMarianneGosselinkRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Donderdag9:0010:00Sporthal OosterpoortOosterheemMarianneGosselinkRecreatiefZanzibarplein 20
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Donderdag10:3011:30Lijnbaan 311NoordhoveMarianneGosselinkRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Vrijdag9:0010:00Kerkenbos 10MeerzichtMarianneGosselinkRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Vrijdag10:0011:00Kerkenbos 10MeerzichtMarianneGosselinkRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Zaterdag9:0010:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Ouder & Kind GymnastiekOuder & Kind-Maandag9:0010:00Carry van Bruggenhove 2-4, Annie MG SchmidtschoolBuytenweghSaskiaSeldenthuisRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 4Meisjes - JongensWoensdag13:0014:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMarianneGosselinkRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 4Meisjes - JongensVrijdag16:0017:00Hodenpijlstraat 12OosterheemSaskiaSeldenthuisRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 4Meisjes - JongensZaterdag9:0010:00Groenblauwlaan 121RokkeveenJeaninevan derLaanRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 6Meisjes - JongensWoensdag15:0016:00Kadelaan 206De LeyensShayeneHardinRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 6Meisjes - JongensDonderdag16:0017:00W. Alexanderplantsoen 6bDriemanspolderMarianneGosselinkRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 6Meisjes - JongensDinsdag16:0017:00Spitsbergen 1OosterheemSaskiaSeldenthuisRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek5 t/m 6Meisjes - JongensWoensdag14:0015:00Lijnbaan 311NoordhoveSaskiaSeldenthuisRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 6Meisjes - JongensWoensdag16:0017:00Irisvaart 10SeghwaertMarianneGosselinkRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 6Meisjes - JongensZaterdag10:0011:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 6Meisjes - JongensZaterdag10:0011:00Spitsbergen 1OosterheemMarielleTaalRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek5 t/m 6Meisjes - JongensWoensdag14:0015:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMarianneGosselinkRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek5 t/m 6Meisjes - JongensVrijdag17:0018:00Hodenpijlstraat 12OosterheemSaskiaSeldenthuisRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek5 t/m 6Meisjes - JongensZaterdag10:0011:00Groenblauwlaan 121RokkeveenJeaninevan derLaanRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek5 t/m 6Meisjes - JongensZaterdag9:3010:30Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 4Meisjes - JongensWoensdag13:0014:00Lijnbaan 311NoordhoveSaskiaSeldenthuisRecreatief
Peuter/Kleuter Gymnastiek3 t/m 4Meisjes - JongensZaterdag8:309:30Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Peuter/Kleuterdans3 t/m 4Meisjes - JongensWoensdag14:1515:00Spitsbergen 1OosterheemNicolevan derSmanRecreatief
Peuter/Kleuterdans3 t/m 6Meisjes - JongensDinsdag16:0017:00Steeneikzoom 3RokkeveenPhemiadeBoerRecreatief
Pilates18+Dames - HerenMaandag10:0011:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMartieRozevinkRecreatief
Pilates18+Dames - HerenDinsdag16:0017:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMartieRozevinkRecreatief
Pilates18+DamesWoensdag12:3013:30Kerkenbos 10MeerzichtPhemiadeBoerRecreatiefDeze les is naast Zoethout, waar kinderen in de basisschoolleeftijd onder professionele begeleiding gratis buiten kunnen spelen terwijl moeder een Pilates-les volgt.
Pilates18+Dames - HerenDonderdag19:3020:30Brabanderhove 20BBuytenweghMartieRozevinkRecreatief
Pilates18+Dames - HerenDonderdag20:3021:30Brabanderhove 20BBuytenweghMartieRozevinkRecreatief
Pilates16+Dames - HerenWoensdag21:0022:00Spitsbergen 1OosterheemPhemiadeBoerRecreatief
Rhonrad turnenAlle leeftijdenMeisjes - JongensDonderdag16:3018:00Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeRecreatief
Rhonrad turnenAlle leeftijdenMeisjes - JongensDonderdag18:0019:30Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeRecreatief
Rhonrad turnenAlle leeftijdenMeisjes - JongensVrijdag20:0021:30Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Sambaerobic16+Dames - HerenDinsdag20:3021:30Leidsewallen 80 (CKC)DorpPhemiadeBoerRecreatiefLet op: deze les is een sambaerobic les: een combinatie van Aerobic en Zumba
Sport Fit55+Dames - HerenMaandag16:0017:00Kleine Zaal DriesprongDorpMartieRozevinkRecreatief
Sport Fit55+Dames - HerenMaandag19:0020:00Fivelingo 88MeerzichtMarianneGosselinkRecreatief
Sport Fit55+Dames - HerenDinsdag8:459:45Velddreef 84SeghwaertHansjevanVlietRecreatiefVoor deze les geldt een ledenstop met wachtlijst. Voor meer informatie: [email protected]
Sport Fit55+Dames - HerenDinsdag10:0011::00Velddreef 84SeghwaertHansjevanVlietRecreatief
Sport Fit55+Dames - HerenDinsdag15:0016:00Willem-Alexanderpl. 6bDriemanspolderMarianneGosselinkRecreatief
Sport Fit55+Dames - HerenDinsdag11:0012:00Velddreef 84SeghwaertMarianneGosselinkRecreatief
Sport Fit55+Dames - HerenWoensdag19:0020:00Grote Zaal DriesprongDorpMartieRozevinkRecreatief
Sport Fit55+Dames - HerenWoensdag20:0021:00Brabanderhove 20ABuytenweghMarianneGosselinkRecreatief
Sportief Wandelen55+Dames - HerenDinsdag14:1515:15Kinderboerderij BalijbosRokkeveenPhemiadeBoerRecreatief
Streetdance9 t/m 12Meisjes - JongensWoensdag17:3018:30Irisvaart 10SeghwaertPattyvan denOordRecreatief
Streetdance13 t/m 16Meisjes - JongensWoensdag18:3019:30Irisvaart 10SeghwaertPattyvan denOordRecreatief
Streetdance6 t/m 9Meisjes - JongensDonderdag16:0017:00Hodenpijlstraat 12OosterheemTireshmaMalhoeRecreatief
Streetdance10 t/m 15Meisjes - JongensDonderdag17:0018:00Hodenpijlstraat 12OosterheemTireshmaMalhoeRecreatief
Trampolinespringen6 t/m 9Meisjes - JongensDonderdag16:3017:45Brabanderhove 20ABuytenweghKareldeBruijnRecreatief
Trampolinespringen10 t/m 14Meisjes - JongensDonderdag17:4519:00Brabanderhove 20ABuytenweghKareldeBruijnRecreatief
Trampolinespringen15+Dames - HerenDonderdag19:0020:15Brabanderhove 20ABuytenweghKareldeBruijnRecreatief
Trampolinespringen6 t/m 9Meisjes - JongensMaandag16:0017:15Noord-WesterhalBuytenweghSandraRakhorstRecreatief
Trampolinespringen10 t/m 14Meisjes - JongensMaandag17:1518:30Noord-WesterhalBuytenweghAshleyKuijperRecreatief
Trampolinespringen6 t/m12Meisjes - JongensWoensdag16.3017.45Noord-WesterhalBuytenweghSandraRakhorstRecreatief
TumblingAlle leeftijdenMeisjes - JongensVrijdag16:0017:00Prismalaan 40 - De VeurRokkeveenCharlotteMontenegroRecreatief
TumblingAlle leeftijdenMeisjes - JongensVrijdag17:0018:00Prismalaan 40 - De VeurRokkeveenCharlotteMontenegroGevorderden
Turnen6 t/m 8Meisjes - JongensMaandag18:0019:00Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Turnen6 t/m 9Meisjes - JongensMaandag16:3017:30Sporthal LeidschenveenLeidschenveenCharlotteMontenegroRecreatief
Turnen6 t/m 9Meisjes - JongensMaandag16:0017:00Fivelingo 88MeerzichtKarinvan derZijdeRecreatief
Turnen6 t/m 9MeisjesWoensdag16:0017:00Kadelaan 206De LeyensShayeneHardinRecreatief
Turnen6 t/m 9Meisjes - JongensDinsdag17:0018:00Spitsbergen 1OosterheemSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen6 t/m 15MeisjesDinsdag16:0017:00Velddreef 84SeghwaertNataschaMalleeRecreatief
Turnen6 t/m 9MeisjesWoensdag16:0017:00Lijnbaan 311NoordhoveSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen6 t/m 7Meisjes - JongensDinsdag16:0017:00Forelsloot 5SeghwaertCharlotteMontenegroRecreatief
Turnen6 t/m 9MeisjesDonderdag16:0017:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMarielleTaalRecreatief
Turnen6 t/m 9MeisjesVrijdag16:0017:00Steeneikzoom 3RokkeveenMarielleTaalRecreatief
Turnen6 t/m 7MeisjesVrijdag16:0017:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Turnen8 t/m 9MeisjesVrijdag17:0018:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Turnen6 t/m 9MeisjesZaterdag11:0012:00Groenblauwlaan 121RokkeveenJeaninevan derLaanRecreatief
Turnen6 t/m 9Meisjes - JongensZaterdag11:0012:00Spitsbergen 1OosterheemMarielleTaalRecreatief
Turnen6 t/m 9Meisjes - JongensZaterdag11:0012:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Turnen9+Meisjes - JongensZaterdag12:0013:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Turnen9 t/m 11MeisjesMaandag19:0020:00Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Turnen10 t/m 14MeisjesMaandag17:0018:00Fivelingo 88MeerzichtKarinvan derZijdeRecreatief
Turnen10 t/m 14MeisjesDinsdag18:0019:00Spitsbergen 1OosterheemSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen10 t/m 14MeisjesWoensdag17:0018:00Lijnbaan 311NoordhoveSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen8 t/m 12Meisjes - JongensDinsdag17:0018:00Forelsloot 5SeghwaertCharlotteMontenegroRecreatief
Turnen10 t/m 14MeisjesDonderdag17:0018:00Groenblauwlaan 121RokkeveenMarielleTaalRecreatief
Turnen10 t/m 11MeisjesVrijdag18:0019:00Hodenpijlstraat 12OosterheemEsméeGeraedtsRecreatief
Turnen10 t/m 14MeisjesZaterdag12:0013:00Spitsbergen 1OosterheemMarielleTaalRecreatief
Turnen6 t/m 8Meisjes - JongensDonderdag16:0017:00W. Alexanderplantsoen 6bDriemanspolderSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen6 t/m 8Meisjes - JongensZaterdag10:3011:30Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Turnen9 t/m 11Meisjes - JongensDonderdag17:0018:00W. Alexanderplantsoen 6bDriemanspolderSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen8 t/m 10Meisjes - JongensZaterdag11:3012:30Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Turnen12 t/m 15MeisjesDonderdag18:0019:00W. Alexanderplantsoen 6bDriemanspolderSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen12 t/m 15MeisjesVrijdag18:0019:00Hodenpijlstraat 12OosterheemSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen6 t/m 14JongensWoensdag15:0016:00Lijnbaan 311NoordhoveSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen10+JongensMaandag18:0019:00Fivelingo 88MeerzichtKarinvan derZijdeRecreatief
Turnen6 t/m 8MeisjesWoensdag15:3017:00Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Turnen9 t/m 11MeisjesWoensdag17:0018:30Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Turnen12 t/m 15MeisjesWoensdag18:3020:00Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Turnen12 t/m 18DamesDinsdag19:3020:45Noord-WesterhalBuytenweghMartieRozevinkRecreatief
Turnen18+Dames/herenDinsdag20:4522:00Noord-WesterhalBuytenweghMartieRozevinkRecreatief
Turnen6 t/m 8JongensVrijdag16:0017:15Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Turnen12+Meisjes - JongensWoensdag20:0021:00Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectiespringploeg
Turnen6 t/m 9JongensMaandag16:0017:00Carmenschouw 9De LeyensSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen10+JongensMaandag17:0018:00Carmenschouw 9De LeyensSaskiaSeldenthuisRecreatief
Turnen9 t/m 11JongensVrijdag17:1518:30Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Turnen12+JongensVrijdag18:3020:00Brabanderhove 20BBuytenweghKarinvan derZijdeSelectie
Turnen12+MeisjesMaandag20:0021:00Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Turnen10+MeisjesZaterdag12:3013:30Eendenplein 1LeidschenveenMichellevanWissenRecreatief
Turnen10+MeisjesZaterdag12:0013:00Groenblauwlaan 121RokkeveenJeaninevan derLaanRecreatief
Volleybal45+Dames - HerenMaandag20:3022:00Groenblauwlaan 121RokkeveenAnitadeRidderRecreatief
Yoga16+Dames - HerenWoensdag20:3022:00Leidsewallen 80 (CKC)DorpAnnekeMakhaisinghRecreatief
Zumba16+Dames - HerenWoensdag19:3020:30Steeneikzoom 3RokkeveenJuniaRomeinRecreatief
Zumba16+Dames - HerenDinsdag10:1511:15Nesciohove 115BuytenweghSarayValbuenaRecreatief
Zumba16+Dames - HerenDinsdag19:3020:30Spitsbergen 1OosterheemVanessaCorneliaRecreatief
Zumba16+Dames - HerenWoensdag19:0020:00Hodenpijlstraat 12OosterheemVanessaCorneliaRecreatief
Zumba16+Dames - HerenDonderdag20:0021:00Kadelaan 206De LeyensSophawanvan derSmeedeRecreatief
Zumba18+DamesDinsdag19:0020:00Christinastraat 38BenthuizenKatinkaPauwRecreatief