Lesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:30
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
08:45
09:45
Locatie: Forelsloot 5
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 5
Lesgever: Charlotte van Montenegro
Niveau: Recreatief
08:30
09:30
Locatie: Eendenplein 1

Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 4
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 6
Lesgever: Sanne Middelkoop
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 9
Lesgever: Imogen Li
Niveau: Recreatief
09:30
10:30
Locatie: Kadelaan 206

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 7
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
09:30
10:30
Locatie: Eendenplein 1

Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 6
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Sanne Middelkoop
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 15
Lesgever: Imogen Li
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Kadelaan 206

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 9
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Eendenplein 1

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 4
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 9+
Lesgever: Sanne Middelkoop
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10+
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
11:30
12:30
Locatie: Eendenplein 1

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10+
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
12:00
13:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 12
Lesgever: Charlotte van Montenegro
Niveau: Recreatief
12:30
13:30
Locatie: Eendenplein 1
09:00
Gymfit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Kruiswater 197
Gymfit
dames
Leeftijd: 40+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Nesciohove 115

Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Velddreef 84
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Kruiswater 197

Gymfit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
09:30
10:30
Locatie: Bijdorplaan 471-479

Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Kruiswater 197

Gymfit
dames
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Bijdorplaan 471-479
09:30
10:00
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Kruiswater 197

Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Forelsloot 5
Gymfit
dames
Leeftijd: 40+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Nesciohove 115

Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Velddreef 84
10:30
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Lijnbaan 311
11:00
MBvO
dames-heren
Leeftijd: 65+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Forelsloot 5
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Sportief wandelen
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
14:15
15:15
Locatie: Kinderboerderij Balijbos

Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
15:00
16:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Kimberley Hendriks
Niveau: Recreatief
14:00
15:00
Locatie: Lijnbaan 311

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
14:00
15:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 7 t/m 8
Lesgever: Andre Sannikov
Niveau: Recreatief
14:15
15:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 8
Lesgever: Nicole van der Sman
Niveau: Recreatief
15:00
16:00
Locatie: Spitsbergen 5

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 7
Lesgever: Kimberley Hendriks
Niveau: Recreatief
15:00
16:00
Locatie: Lijnbaan 311

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Andre Sannikov
Niveau: Recreatief
15:15
16:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 4 t/m 7
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
15:15
16:15
Locatie: Velddreef 330

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
15:30
17:00
Locatie: Brabanderhove 20B

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 11
Lesgever: Nicole van der Sman
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Spitsbergen 1

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 8 t/m 9
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Lijnbaan 311

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 12+
Lesgever: Andre Sannikov
Niveau: Recreatief
16:15
17:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 12
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
16:15
17:15
Locatie: Velddreef 330

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 11+
Lesgever: Nicole van der Sman
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Spitsbergen 1

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Mairo Bonte
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10+
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Lijnbaan 311

Turnen
meisjes
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
17:00
18:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 15
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
17:15
18:15
Locatie: Velddreef 330

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 7+
Lesgever: Xander Smits
Niveau: Selectie
17:15
18:45
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
jongens
Leeftijd: 10+
Lesgever: Mairo Bonte
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 12 t/m 15
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Brabanderhove 20B

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 14 t/m 20
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Spitsbergen 1

Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong
14:30
15:00
15:30
Gym Extra
meisjes-jongens
Leeftijd: 4 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
15:45
16:45
Locatie: Kentalis, Meerzichtlaan 302

Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Fivelingo 88

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Quinten Kerkhof
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Carmenschouw 9

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 9
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Recreatief
16:30
17:30
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
16:30
17:30
Locatie: Sporthal Leidschenveen

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Fivelingo 88

Turnen
jongens
Leeftijd: 10+
Lesgever: Quinten Kerkhof
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Carmenschouw 9

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 16
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Selectie
17:30
19:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Eendenplein 1

Turnen
jongens
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Fivelingo 88

Hiphop
meisjes-jongens
Leeftijd: 8+
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Recreatief
18:30
19:30
Locatie: Groenblauwlaan 121

Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 15
Lesgever: Ashley Kuijper
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Noord-Westerhal

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Irma Huijbrechts
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 15
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Irisvaart 10

Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Fivelingo 88

Turnen
meisjes
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Eendenplein 1

Urban dance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8+
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Selectie
19:30
20:30
Locatie: Groenblauwlaan 121

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Marina Duijvenvoorde
Niveau: Recreatief
19:45
20:45
Locatie: Kadelaan 206

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 15+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 12+
Lesgever: Charlotte van Montenegro
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Eendenplein 1

Balspel
dames
Leeftijd: 18+
Lesgever: Madelon van der Ploeg
Niveau: Recreatief
20:00
21:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Volleybal
dames-heren
Leeftijd: 45+
Lesgever: Anita de Ridder
Niveau: Recreatief
20:30
22:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
21:00
22:00
Locatie: Irisvaart 10
16:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 4 t/m 8
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Spitsbergen 5

Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 15
Lesgever: Natascha Mallee
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Velddreef 84
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b

Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 7 t/m 11
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Luna Zagt
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b

Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Karel de Bruijn
Niveau: Recreatief
16:30
17:45
Locatie: Brabanderhove 20A

Rhonrad turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
16:30
18:00
Locatie: Brabanderhove 20B

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 14
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9+
Lesgever: Imogen Li
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 11 t/m 15
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Luna Zagt
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b

Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Karel de Bruijn
Niveau: Recreatief
17:45
19:00
Locatie: Brabanderhove 20A

Turnen
meisjes
Leeftijd: 12 t/m 15
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b

Rhonrad turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
18:00
19:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 14
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
18:30
19:30
Locatie: Schansbos 7

Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 15+
Lesgever: Karel de Bruijn
Niveau: Recreatief
19:00
20:15
Locatie: Brabanderhove 20A

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:30
20:30
Locatie: Schansbos 7

Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
19:30
20:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Zumba
dames
Leeftijd: 16+
Lesgever: Sophawan van der Smeede
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Kadelaan 206

Mini voetbal
heren
Leeftijd: 45+
Lesgever: Jan Baas
Niveau: Recreatief
20:15
21:30
Locatie: Brabanderhove 20A

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: Schansbos 7

Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: Brabanderhove 20B
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 4
Lesgever: Kimberly Charité
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Springen & Tumbling
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Shayene Hardin
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 7
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
16:00
17:15
Locatie: Brabanderhove 20B

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 6
Lesgever: Kimberly Charité
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Springen & Tumbling
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Gevorderden
17:00
18:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes
Leeftijd: 8 t/m 9
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 9 t/m 12
Lesgever: Shayene Hardin
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Turnen
jongens
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
17:15
18:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 11
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 12 t/m 15
Lesgever: Quinten Kerkhof
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 12 t/m 17
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Selectie
18:00
19:30
Locatie: CKC

Turnen
jongens
Leeftijd: 12+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Brabanderhove 20B
16:30
17:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 14
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Spitsbergen 1

Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 16
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Recreatief
17:30
18:30
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Spitsbergen 1

Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 12 t/m 17
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Irisvaart 10

Zumba
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Alicia van der Burgh
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Christinastraat 38

Zumba
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Vanessa Cornelia
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Spitsbergen 1

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:30
20:30
Locatie: CKC

Turnen
meisjes-dames
Leeftijd: 12 t/m 18
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
19:30
20:45
Locatie: Noord-Westerhal

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Judith Meershoek
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Nesciohove 115

Zumba
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Vanessa Cornelia
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Spitsbergen 1

Balspel
dames-heren
Leeftijd: 45+
Lesgever: Wim Tijbosch
Niveau: Recreatief
20:00
21:15
Locatie: Kadelaan 206

Sambaerobic
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: CKC

Turnen
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
20:45
22:00
Locatie: Noord-Westerhal
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Marga van de Kuil
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Gymfit
dames
Leeftijd: 55+
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 15+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Spitsbergen 1

Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Brabanderhove 20A

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 12+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
20:00
21:00
Locatie: Brabanderhove 20B
Rhonrad turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
20:00
21:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Streetdance
dames-heren
Leeftijd: wedstrijdduo
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: CKC
20:30
21:00
Gymfit
dames
Leeftijd: 55+
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
21:00
22:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong

Pilates
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
21:00
22:00
Locatie: Spitsbergen 1
21:30

Maandag

  • Gymfit
    dames-heren
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Groenblauwlaan 121
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Kruiswater 197
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Kruiswater 197
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Groenblauwlaan 121
  • MBvO
    dames-heren
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Groenblauwlaan 121
  • Gym Extra
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:45 - 16:45
    Kentalis, Meerzichtlaan 302
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Fivelingo 88
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Carmenschouw 9
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 17:30
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 17:30
    Sporthal Leidschenveen
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Fivelingo 88
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Carmenschouw 9
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Selectie
    17:30 - 19:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Eendenplein 1
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Fivelingo 88
  • Hiphop
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:30 - 19:30
    Groenblauwlaan 121
  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Noord-Westerhal
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Irisvaart 10
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Fivelingo 88
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Eendenplein 1
  • Urban dance
    meisjes-jongens
    Selectie
    19:30 - 20:30
    Groenblauwlaan 121
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:45 - 20:45
    Kadelaan 206
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Eendenplein 1
  • Balspel
    dames
    Recreatief
    20:00 - 21:15
    Groenblauwlaan 121
  • Volleybal
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 22:00
    Groenblauwlaan 121
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    21:00 - 22:00
    Irisvaart 10

Dinsdag

  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    08:45 - 09:45
    Forelsloot 5
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Forelsloot 5
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Forelsloot 5
  • Sportief wandelen
    dames-heren
    Recreatief
    14:15 - 15:15
    Kinderboerderij Balijbos
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    15:00 - 16:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Steeneikzoom 3
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Spitsbergen 5
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Velddreef 84
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Steeneikzoom 3
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Spitsbergen 1
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:30 - 18:30
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Spitsbergen 1
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Irisvaart 10
  • Zumba
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Christinastraat 38
  • Zumba
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Spitsbergen 1
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:30 - 20:30
    CKC
  • Turnen
    meisjes-dames
    Recreatief
    19:30 - 20:45
    Noord-Westerhal
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Nesciohove 115
  • Zumba
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Spitsbergen 1
  • Balspel
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:15
    Kadelaan 206
  • Sambaerobic
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    CKC
  • Turnen
    dames-heren
    Recreatief
    20:45 - 22:00
    Noord-Westerhal

Woensdag

  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Nesciohove 115
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Velddreef 84
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Nesciohove 115
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Velddreef 84
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    14:00 - 15:00
    Lijnbaan 311
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    14:00 - 15:00
    Groenblauwlaan 121
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Recreatief
    14:15 - 15:15
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:00 - 16:00
    Spitsbergen 5
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    15:00 - 16:00
    Lijnbaan 311
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:15 - 16:15
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:15 - 16:15
    Velddreef 330
  • Turnen
    meisjes
    Selectie
    15:30 - 17:00
    Brabanderhove 20B
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Spitsbergen 1
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Lijnbaan 311
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:15 - 17:15
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:15 - 17:15
    Velddreef 330
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Spitsbergen 1
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Lijnbaan 311
  • Turnen
    meisjes
    Selectie
    17:00 - 18:30
    Brabanderhove 20B
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:15 - 18:15
    Velddreef 330
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Selectie
    17:15 - 18:45
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Brabanderhove 20B
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Spitsbergen 1
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Spitsbergen 1
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Brabanderhove 20A
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Selectie
    20:00 - 21:00
    Brabanderhove 20B
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    21:00 - 22:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    21:00 - 22:00
    Spitsbergen 1

Donderdag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Lijnbaan 311
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 17:45
    Brabanderhove 20A
  • Rhonrad turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 18:00
    Brabanderhove 20B
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Steeneikzoom 3
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Groenblauwlaan 121
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:45 - 19:00
    Brabanderhove 20A
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Rhonrad turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:30
    Brabanderhove 20B
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:30 - 19:30
    Schansbos 7
  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    19:00 - 20:15
    Brabanderhove 20A
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:30 - 20:30
    Schansbos 7
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    19:30 - 20:30
    Brabanderhove 20B
  • Zumba
    dames
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Kadelaan 206
  • Mini voetbal
    heren
    Recreatief
    20:15 - 21:30
    Brabanderhove 20A
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    Schansbos 7
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    Brabanderhove 20B

Vrijdag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Kruiswater 197
  • Gymfit
    dames-heren
    Recreatief
    09:30 - 10:30
    Bijdorplaan 471-479
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Kruiswater 197
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Bijdorplaan 471-479
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Springen & Tumbling
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Steeneikzoom 3
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    jongens
    Selectie
    16:00 - 17:15
    Brabanderhove 20B
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Springen & Tumbling
    meisjes-jongens
    Gevorderden
    17:00 - 18:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Steeneikzoom 3
  • Turnen
    jongens
    Selectie
    17:15 - 18:30
    Brabanderhove 20B
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Selectie
    18:00 - 19:30
    CKC
  • Turnen
    jongens
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Brabanderhove 20B
  • Rhonrad turnen
    meisjes-jongens
    Selectie
    20:00 - 21:30
    Brabanderhove 20B
  • Streetdance
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    CKC

Zaterdag

  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    08:30 - 09:30
    Eendenplein 1
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Groenblauwlaan 121
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:30 - 10:30
    Kadelaan 206
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:30 - 10:30
    Eendenplein 1
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Kadelaan 206
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Eendenplein 1
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    11:30 - 12:30
    Eendenplein 1
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    12:00 - 13:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    12:30 - 13:30
    Eendenplein 1
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Springen & Tumbling
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
16:30
17:00
Springen & Tumbling
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Gevorderden
17:00
18:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
17:30

Vrijdag

  • Springen & Tumbling
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Groenblauwlaan 121
  • Springen & Tumbling
    meisjes-jongens
    Gevorderden
    17:00 - 18:00
    Groenblauwlaan 121
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 9
Lesgever: Imogen Li
Niveau: Recreatief
09:30
10:30
Locatie: Kadelaan 206
10:00
10:30
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 15
Lesgever: Imogen Li
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Kadelaan 206
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 8
Lesgever: Nicole van der Sman
Niveau: Recreatief
15:00
16:00
Locatie: Spitsbergen 5

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 4 t/m 7
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
15:15
16:15
Locatie: Velddreef 330

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 11
Lesgever: Nicole van der Sman
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Spitsbergen 1

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 12
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
16:15
17:15
Locatie: Velddreef 330

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 11+
Lesgever: Nicole van der Sman
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Spitsbergen 1

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 15
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
17:15
18:15
Locatie: Velddreef 330
15:30
16:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 4 t/m 8
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Steeneikzoom 3
16:30
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 9
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Recreatief
16:30
17:30
Locatie: Groenblauwlaan 121
17:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 14
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Steeneikzoom 3
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 14
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9+
Lesgever: Imogen Li
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
17:30
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 16
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Selectie
17:30
19:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
18:00
18:30
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 14
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
18:30
19:30
Locatie: Schansbos 7
19:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 15
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Irisvaart 10
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 14 t/m 20
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Spitsbergen 1
19:30
20:00
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 15+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Irisvaart 10
Jazzdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 15+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Spitsbergen 1
20:30

Maandag

  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 17:30
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Selectie
    17:30 - 19:00
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Irisvaart 10
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Irisvaart 10

Dinsdag

  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Steeneikzoom 3
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Steeneikzoom 3

Woensdag

  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:00 - 16:00
    Spitsbergen 5
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:15 - 16:15
    Velddreef 330
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Spitsbergen 1
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:15 - 17:15
    Velddreef 330
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Spitsbergen 1
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:15 - 18:15
    Velddreef 330
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Spitsbergen 1
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Spitsbergen 1

Donderdag

  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Steeneikzoom 3
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Groenblauwlaan 121
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:30 - 19:30
    Schansbos 7

Zaterdag

  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:30 - 10:30
    Kadelaan 206
  • Jazzdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Kadelaan 206
No event hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 7
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
09:30
10:30
Locatie: Eendenplein 1

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Sanne Middelkoop
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 9
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Eendenplein 1

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 9+
Lesgever: Sanne Middelkoop
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10+
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
11:30
12:30
Locatie: Eendenplein 1

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10+
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
12:00
13:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 12
Lesgever: Charlotte van Montenegro
Niveau: Recreatief
12:30
13:30
Locatie: Eendenplein 1
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 7
Lesgever: Kimberley Hendriks
Niveau: Recreatief
15:00
16:00
Locatie: Lijnbaan 311

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
15:30
17:00
Locatie: Brabanderhove 20B

Turnen
meisjes
Leeftijd: 8 t/m 9
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Lijnbaan 311
15:30
16:00
Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Fivelingo 88

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Quinten Kerkhof
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Carmenschouw 9

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
16:30
17:30
Locatie: Sporthal Leidschenveen

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Fivelingo 88

Turnen
jongens
Leeftijd: 10+
Lesgever: Quinten Kerkhof
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Carmenschouw 9
Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 15
Lesgever: Natascha Mallee
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Velddreef 84
Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Luna Zagt
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b
Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Shayene Hardin
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Turnen
meisjes
Leeftijd: 6 t/m 7
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
16:00
17:15
Locatie: Brabanderhove 20B

Turnen
meisjes
Leeftijd: 8 t/m 9
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 9 t/m 12
Lesgever: Shayene Hardin
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Steeneikzoom 3

Turnen
jongens
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
17:15
18:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 11
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
meisjes
Leeftijd: 12 t/m 15
Lesgever: Quinten Kerkhof
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12

Turnen
jongens
Leeftijd: 12+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Brabanderhove 20B
16:30
17:00
Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Spitsbergen 1
Turnen
jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Mairo Bonte
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 10+
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Lijnbaan 311

Turnen
meisjes
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
17:00
18:30
Locatie: Brabanderhove 20B

Turnen
jongens
Leeftijd: 10+
Lesgever: Mairo Bonte
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Irisvaart 10

Turnen
meisjes
Leeftijd: 12 t/m 15
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Brabanderhove 20B
Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Luna Zagt
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Caitlin Bonte
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b
17:30
18:00
Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 8
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Eendenplein 1

Turnen
jongens
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Fivelingo 88
Turnen
meisjes
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: Spitsbergen 1
Turnen
meisjes
Leeftijd: 12 t/m 15
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
18:00
19:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b
18:30
19:00
Turnen
meisjes
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Eendenplein 1
19:30
Turnen
meisjes-dames
Leeftijd: 12 t/m 18
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
19:30
20:45
Locatie: Noord-Westerhal

Turnen
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
20:45
22:00
Locatie: Noord-Westerhal
20:00
Turnen
meisjes
Leeftijd: 12+
Lesgever: Charlotte van Montenegro
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Eendenplein 1
Turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: 12+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
20:00
21:00
Locatie: Brabanderhove 20B
20:30
21:00
21:30

Maandag

  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Fivelingo 88
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Carmenschouw 9
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 17:30
    Sporthal Leidschenveen
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Fivelingo 88
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Carmenschouw 9
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Eendenplein 1
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Fivelingo 88
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Eendenplein 1
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Eendenplein 1

Dinsdag

  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Velddreef 84
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Spitsbergen 1
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Spitsbergen 1
  • Turnen
    meisjes-dames
    Recreatief
    19:30 - 20:45
    Noord-Westerhal
  • Turnen
    dames-heren
    Recreatief
    20:45 - 22:00
    Noord-Westerhal

Woensdag

  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    15:00 - 16:00
    Lijnbaan 311
  • Turnen
    meisjes
    Selectie
    15:30 - 17:00
    Brabanderhove 20B
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Lijnbaan 311
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Lijnbaan 311
  • Turnen
    meisjes
    Selectie
    17:00 - 18:30
    Brabanderhove 20B
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Irisvaart 10
  • Turnen
    meisjes
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Brabanderhove 20B
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Selectie
    20:00 - 21:00
    Brabanderhove 20B

Donderdag

  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    W.A. Plantsoen 6b
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    W.A. Plantsoen 6b

Vrijdag

  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Steeneikzoom 3
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    jongens
    Selectie
    16:00 - 17:15
    Brabanderhove 20B
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Steeneikzoom 3
  • Turnen
    jongens
    Selectie
    17:15 - 18:30
    Brabanderhove 20B
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    18:00 - 19:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    jongens
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Brabanderhove 20B

Zaterdag

  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:30 - 10:30
    Eendenplein 1
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Eendenplein 1
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    11:30 - 12:30
    Eendenplein 1
  • Turnen
    meisjes
    Recreatief
    12:00 - 13:00
    Groenblauwlaan 121
  • Turnen
    jongens
    Recreatief
    12:30 - 13:30
    Eendenplein 1
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:30
Rhonrad turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
16:30
18:00
Locatie: Brabanderhove 20B
17:00
17:30
18:00
Rhonrad turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
18:00
19:30
Locatie: Brabanderhove 20B
18:30
19:00
19:30
20:00
Rhonrad turnen
meisjes-jongens
Leeftijd: Alle leeftijden
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Selectie
20:00
21:30
Locatie: Brabanderhove 20B
20:30
21:00

Donderdag

  • Rhonrad turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 18:00
    Brabanderhove 20B
  • Rhonrad turnen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:00 - 19:30
    Brabanderhove 20B

Vrijdag

  • Rhonrad turnen
    meisjes-jongens
    Selectie
    20:00 - 21:30
    Brabanderhove 20B
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:30
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 5
Lesgever: Charlotte van Montenegro
Niveau: Recreatief
08:30
09:30
Locatie: Eendenplein 1

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 4
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 6
Lesgever: Sanne Middelkoop
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
09:00
09:30
10:00
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 6
Lesgever: Irene van der Vos
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
10:30
11:00
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 4
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Kimberley Hendriks
Niveau: Recreatief
14:00
15:00
Locatie: Lijnbaan 311

Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
14:00
15:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
14:30
15:00
15:30
16:00
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Samira Yousofi
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Spitsbergen 5
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Irisvaart 10
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 3 t/m 4
Lesgever: Kimberly Charité
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
16:30
17:00
Peuter/Kleuter Gym
meisjes-jongens
Leeftijd: 5 t/m 6
Lesgever: Kimberly Charité
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
17:30

Dinsdag

  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Spitsbergen 5

Woensdag

  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    14:00 - 15:00
    Lijnbaan 311
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    14:00 - 15:00
    Groenblauwlaan 121
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Irisvaart 10

Donderdag

  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    W.A. Plantsoen 6b

Vrijdag

  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Hodenpijlstraat 12

Zaterdag

  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    08:30 - 09:30
    Eendenplein 1
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Groenblauwlaan 121
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Groenblauwlaan 121
  • Peuter/Kleuter Gym
    meisjes-jongens
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Hodenpijlstraat 12
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:30
Hiphop
meisjes-jongens
Leeftijd: 8+
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Recreatief
18:30
19:30
Locatie: Groenblauwlaan 121
19:00

Maandag

  • Hiphop
    meisjes-jongens
    Recreatief
    18:30 - 19:30
    Groenblauwlaan 121
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Kruiswater 197
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Velddreef 84
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Kruiswater 197
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
09:30
10:00
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Kruiswater 197
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Velddreef 84
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Kruiswater 197
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Esmée Geraedts
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
10:30
Ouder & Kind Gym

Leeftijd: Ouder & Kind
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Lijnbaan 311
11:00

Maandag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Kruiswater 197
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Kruiswater 197

Woensdag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Velddreef 84
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Velddreef 84

Donderdag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Lijnbaan 311

Vrijdag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Kruiswater 197
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Kruiswater 197

Zaterdag

  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Ouder & Kind Gym
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Hodenpijlstraat 12
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 7 t/m 11
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
16:30
17:00
Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 11 t/m 15
Lesgever: Tireshma Malhoe
Niveau: Recreatief
17:00
18:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
17:30
Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 16
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Recreatief
17:30
18:30
Locatie: Irisvaart 10
18:00
Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 12 t/m 17
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Selectie
18:00
19:30
Locatie: CKC
18:30
Streetdance
meisjes-jongens
Leeftijd: 12 t/m 17
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Irisvaart 10
19:00
19:30
20:00
20:30
Streetdance
dames-heren
Leeftijd: wedstrijdduo
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: CKC
21:00

Dinsdag

  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:30 - 18:30
    Irisvaart 10
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Irisvaart 10

Donderdag

  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Hodenpijlstraat 12
  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:00 - 18:00
    Hodenpijlstraat 12

Vrijdag

  • Streetdance
    meisjes-jongens
    Selectie
    18:00 - 19:30
    CKC
  • Streetdance
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    CKC
No event hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Irma Huijbrechts
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Groenblauwlaan 121

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Marina Duijvenvoorde
Niveau: Recreatief
19:45
20:45
Locatie: Kadelaan 206
19:30
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:30
20:30
Locatie: CKC

Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Judith Meershoek
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Nesciohove 115
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
19:30
20:30
Locatie: Schansbos 7
20:00
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Marga van de Kuil
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Hodenpijlstraat 12
20:30
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: Schansbos 7
21:00
Aerobics
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
21:00
22:00
Locatie: Irisvaart 10
21:30

Maandag

  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Groenblauwlaan 121
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:45 - 20:45
    Kadelaan 206
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    21:00 - 22:00
    Irisvaart 10

Dinsdag

  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:30 - 20:30
    CKC
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Nesciohove 115

Woensdag

  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Hodenpijlstraat 12

Donderdag

  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    19:30 - 20:30
    Schansbos 7
  • Aerobics
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    Schansbos 7
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:30
Sambaerobic
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: CKC
21:00

Dinsdag

  • Sambaerobic
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    CKC
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong
19:30
Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
19:30
20:30
Locatie: Brabanderhove 20B
20:00
20:30
Pilates
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
20:30
21:30
Locatie: Brabanderhove 20B
21:00
Pilates
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
21:00
22:00
Locatie: Spitsbergen 1
21:30

Maandag

  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Groenblauwlaan 121

Dinsdag

  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Groenblauwlaan 121

Woensdag

  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    21:00 - 22:00
    Spitsbergen 1

Donderdag

  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    19:30 - 20:30
    Brabanderhove 20B
  • Pilates
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 21:30
    Brabanderhove 20B
No event hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Zumba
dames-heren
Leeftijd: 18+
Lesgever: Alicia van der Burgh
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Christinastraat 38

Zumba
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Vanessa Cornelia
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Spitsbergen 1
19:30
20:00
Zumba
dames-heren
Leeftijd: 16+
Lesgever: Vanessa Cornelia
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Spitsbergen 1
Zumba
dames
Leeftijd: 16+
Lesgever: Sophawan van der Smeede
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Kadelaan 206
20:30

Dinsdag

  • Zumba
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Christinastraat 38
  • Zumba
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Spitsbergen 1
  • Zumba
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Spitsbergen 1

Donderdag

  • Zumba
    dames
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Kadelaan 206
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Gymfit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
Gymfit
dames
Leeftijd: 40+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
09:00
10:00
Locatie: Nesciohove 115
09:30
Gymfit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
09:30
10:30
Locatie: Bijdorplaan 471-479
10:00
Gymfit
dames
Leeftijd: 40+
Lesgever: Karin van der Zijde
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Nesciohove 115
10:30
Gymfit
dames
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
10:30
11:30
Locatie: Bijdorplaan 471-479
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Gymfit
dames
Leeftijd: 55+
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong
20:30
21:00
Gymfit
dames
Leeftijd: 55+
Lesgever: Charlotte Montenegro
Niveau: Recreatief
21:00
22:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong
21:30

Maandag

  • Gymfit
    dames-heren
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Groenblauwlaan 121

Woensdag

  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    09:00 - 10:00
    Nesciohove 115
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Nesciohove 115
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    21:00 - 22:00
    Kleine Zaal Driesprong

Vrijdag

  • Gymfit
    dames-heren
    Recreatief
    09:30 - 10:30
    Bijdorplaan 471-479
  • Gymfit
    dames
    Recreatief
    10:30 - 11:30
    Bijdorplaan 471-479
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:00
MBvO
dames-heren
Leeftijd: 65+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
11:30

Maandag

  • MBvO
    dames-heren
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Groenblauwlaan 121
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:30
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
08:45
09:45
Locatie: Forelsloot 5
09:00
09:30
10:00
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
10:00
11:00
Locatie: Forelsloot 5
10:30
11:00
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
11:00
12:00
Locatie: Forelsloot 5
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
15:00
16:00
Locatie: W.A. Plantsoen 6b
15:30
16:00
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Martie Rozevink
Niveau: Recreatief
16:00
17:00
Locatie: Kleine Zaal Driesprong
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
19:00
20:00
Locatie: Fivelingo 88
19:30
20:00
Sport Fit
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
20:00
21:00
Locatie: Brabanderhove 20A
20:30

Maandag

  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    16:00 - 17:00
    Kleine Zaal Driesprong
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    19:00 - 20:00
    Fivelingo 88

Dinsdag

  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    08:45 - 09:45
    Forelsloot 5
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    10:00 - 11:00
    Forelsloot 5
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    11:00 - 12:00
    Forelsloot 5
  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    15:00 - 16:00
    W.A. Plantsoen 6b

Woensdag

  • Sport Fit
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:00
    Brabanderhove 20A
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14:00
Sportief wandelen
dames-heren
Leeftijd: 55+
Lesgever: Phemia de Boer
Niveau: Recreatief
14:15
15:15
Locatie: Kinderboerderij Balijbos
14:30
15:00

Dinsdag

  • Sportief wandelen
    dames-heren
    Recreatief
    14:15 - 15:15
    Kinderboerderij Balijbos
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14:00
Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 7 t/m 8
Lesgever: Andre Sannikov
Niveau: Recreatief
14:15
15:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 9 t/m 11
Lesgever: Andre Sannikov
Niveau: Recreatief
15:15
16:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 12+
Lesgever: Andre Sannikov
Niveau: Recreatief
16:15
17:15
Locatie: Groenblauwlaan 121

Freerunning
meisjes-jongens
Leeftijd: 7+
Lesgever: Xander Smits
Niveau: Selectie
17:15
18:45
Locatie: Groenblauwlaan 121
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30

Woensdag

  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Recreatief
    14:15 - 15:15
    Groenblauwlaan 121
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:15 - 16:15
    Groenblauwlaan 121
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:15 - 17:15
    Groenblauwlaan 121
  • Freerunning
    meisjes-jongens
    Selectie
    17:15 - 18:45
    Groenblauwlaan 121
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:30
Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 6 t/m 9
Lesgever: Karel de Bruijn
Niveau: Recreatief
16:30
17:45
Locatie: Brabanderhove 20A

Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 10 t/m 14
Lesgever: Karel de Bruijn
Niveau: Recreatief
17:45
19:00
Locatie: Brabanderhove 20A
17:00
17:30
18:00
18:30
Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 8 t/m 15
Lesgever: Ashley Kuijper
Niveau: Selectie
18:30
20:00
Locatie: Noord-Westerhal
19:00
Trampolinespringen
meisjes-jongens
Leeftijd: 15+
Lesgever: Karel de Bruijn
Niveau: Recreatief
19:00
20:15
Locatie: Brabanderhove 20A
19:30
20:00

Maandag

  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Selectie
    18:30 - 20:00
    Noord-Westerhal

Donderdag

  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    16:30 - 17:45
    Brabanderhove 20A
  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    17:45 - 19:00
    Brabanderhove 20A
  • Trampolinespringen
    meisjes-jongens
    Recreatief
    19:00 - 20:15
    Brabanderhove 20A
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Balspel
dames
Leeftijd: 18+
Lesgever: Madelon van der Ploeg
Niveau: Recreatief
20:00
21:15
Locatie: Groenblauwlaan 121
Balspel
dames-heren
Leeftijd: 45+
Lesgever: Wim Tijbosch
Niveau: Recreatief
20:00
21:15
Locatie: Kadelaan 206
20:30
21:00

Maandag

  • Balspel
    dames
    Recreatief
    20:00 - 21:15
    Groenblauwlaan 121

Dinsdag

  • Balspel
    dames-heren
    Recreatief
    20:00 - 21:15
    Kadelaan 206
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Mini voetbal
heren
Leeftijd: 45+
Lesgever: Jan Baas
Niveau: Recreatief
20:15
21:30
Locatie: Brabanderhove 20A
20:30
21:00

Donderdag

  • Mini voetbal
    heren
    Recreatief
    20:15 - 21:30
    Brabanderhove 20A
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:30
Volleybal
dames-heren
Leeftijd: 45+
Lesgever: Anita de Ridder
Niveau: Recreatief
20:30
22:00
Locatie: Groenblauwlaan 121
21:00
21:30

Maandag

  • Volleybal
    dames-heren
    Recreatief
    20:30 - 22:00
    Groenblauwlaan 121
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:30
Urban dance
meisjes-jongens
Leeftijd: 8+
Lesgever: Laura Kornman
Niveau: Selectie
19:30
20:30
Locatie: Groenblauwlaan 121
20:00

Maandag

  • Urban dance
    meisjes-jongens
    Selectie
    19:30 - 20:30
    Groenblauwlaan 121
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:30
Gym Extra
meisjes-jongens
Leeftijd: 4 t/m 6
Lesgever: Marianne Gosselink
Niveau: Recreatief
15:45
16:45
Locatie: Kentalis, Meerzichtlaan 302
16:00
16:30

Maandag

  • Gym Extra
    meisjes-jongens
    Recreatief
    15:45 - 16:45
    Kentalis, Meerzichtlaan 302
No events available!