Lesrooster

Wijken in Zoetermeer


Overige locaties


Leeftijd

Dag van de week




Ouder & Kind Gym

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Meerzicht Ouder & Kind Maandag 09:00 – 10:00
Meerzicht Ouder & Kind Maandag 10:00 – 11:00
Dorp Ouder & Kind Woensdag 09:00 – 10:00
Dorp Ouder & Kind Woensdag 10:00 – 11:00
Noord-Westerhal Ouder & Kind Donderdag 10:00 – 11:00
Meerzicht Ouder & Kind Vrijdag 09:00 – 10:00
Meerzicht Ouder & Kind Vrijdag 10:00 – 11:00
Oosterheem Ouder & Kind Zaterdag 09:00 – 10:00
Oosterheem Ouder & Kind Zaterdag 10:00 – 11:00

Peuter/Kleuter Gym

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 3 t/m 4 meisjes-jongens Zaterdag 09:00 – 10:00
Driemanspolder 3 t/m 6 meisjes-jongens Donderdag 16:00 – 17:00
Oosterheem 3 t/m 6 meisjes-jongens Dinsdag 16:00 – 17:00
Seghwaert 3 t/m 6 meisjes-jongens Woensdag 16:00 – 17:00
Oosterheem 3 t/m 6 meisjes-jongens Zaterdag 09:00 – 10:00
Rokkeveen 3 t/m 6 meisjes-jongens Woensdag 14:00 – 15:00
Oosterheem 3 t/m 6 meisjes-jongens Vrijdag 17:00 – 18:00
Rokkeveen 5 t/m 6 meisjes-jongens Zaterdag 10:00 – 11:00

Gym Extra

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Meerzicht 4 t/m 6 meisjes-jongens Maandag 15:45 – 16:45
Driemanspolder 6 t/m 8 meisjes-jongens Donderdag 17:00 – 18:00

Turnen

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Leidschenveen 6 t/m 8 meisjes-jongens Maandag 18:00 – 19:00
Meerzicht 6 t/m 9 meisjes Maandag 16:00 – 17:00
Meerzicht 10 t/m 14 meisjes Maandag 17:00 – 18:00
Meerzicht 10 t/m 14 jongens Maandag 18:00 – 19:00
Leidschenveen 9 t/m 11 meisjes Maandag 19:00 – 20:00
Leidschenveen 12+ meisjes Maandag 20:00 – 21:00
Oosterheem 6 t/m 9 meisjes-jongens Dinsdag 17:00 – 18:00
Oosterheem 10 t/m 14 meisjes Dinsdag 18:00 – 19:00
Noord-Westerhal 12 t/m 18 meisjes-dames Dinsdag 19:30 – 20:45
Noord-Westerhal 18+ dames-heren Dinsdag 20:45 – 22:00
Seghwaert 6 t/m 12 jongens Woensdag 18:00 – 19:00
Dorp 8 t/m 12 meisjes Donderdag 17:30 – 18:30
Rokkeveen 6 t/m 8 meisjes Vrijdag 16:00 – 17:00
Rokkeveen 9 t/m 12 meisjes Vrijdag 17:00 – 18:00
Oosterheem 6 t/m 7 meisjes Vrijdag 16:00 – 17:00
Oosterheem 8 t/m 9 meisjes Vrijdag 17:00 – 18:00
Oosterheem 10+ meisjes Vrijdag 18:00 – 19:00
Leidschenveen 6 t/m 7 meisjes-jongens Zaterdag 08:30 – 09:30
Leidschenveen 8 t/m 9 meisjes-jongens Zaterdag 09:30 – 10:30
Leidschenveen 10+ meisjes Zaterdag 10:30 – 11:30
Leidschenveen 6 t/m 12 jongens Zaterdag 11:30 – 12:30
Rokkeveen 6 t/m 9 meisjes Zaterdag 11:00 – 12:00
Rokkeveen 10+ meisjes Zaterdag 12:00 – 13:00
Oosterheem 6 t/m 7 meisjes-jongens Zaterdag 10:00 – 11:00
Oosterheem 8 t/m 9 meisjes-jongens Zaterdag 11:00 – 12:00
Oosterheem 10+ meisjes Zaterdag 11:00 – 12:00

Rhönrad turnen

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Buytenwegh Alle meisjes-jongens Donderdag 16:30 – 18:00
Buytenwegh Alle meisjes-jongens Donderdag 18:00 – 19:30
Buytenwegh Alle meisjes-jongens Vrijdag 20:00 – 21:30

Springen & Tumbling

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen Alle meisjes-jongens Vrijdag 18:00 – 19:00
Rokkeveen Alle meisjes-jongens Vrijdag 19:00 – 20:00

Jazzdance

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Seghwaert 8 t/m 12 meisjes-jongens Dinsdag 17:30 – 18:30
Seghwaert 10 t/m 15 meisjes-jongens Dinsdag 18:30 – 19:30
Dorp 14 t/m 20 meisjes-jongens Dinsdag 20:00 – 21:00
Oosterheem 8 t/m 11 meisjes-jongens Woensdag 16:00 – 17:00
Oosterheem 11+ meisjes-jongens Woensdag 17:00 – 18:00
Meerzicht 8 t/m 14 meisjes-jongens Donderdag 19:00 – 20:00

Streetdance

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Dorp 12 t/m 17 meisjes-jongens Vrijdag 18:30 – 20:00

Aerobics

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 16+ dames-heren Maandag 19:00 – 20:00
De Leyens 16+ dames-heren Maandag 20:00 – 21:00
Seghwaert 16+ dames-heren Maandag 20:00 – 21:00
Dorp 16+ dames-heren Dinsdag 19:00 – 20:00
Buytenwegh 16+ dames-heren Dinsdag 20:00 – 21:00
Oosterheem 16+ dames-heren Woensdag 20:00 – 21:00
Meerzicht 16+ dames-heren Donderdag 20:00 – 21:00

Pilates

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 18+ dames-heren Maandag 10:00 – 11:00
Rokkeveen 18+ dames-heren Dinsdag 16:00 – 17:00
Dorp 18+ dames-heren Woensdag 19:00 – 20:00
Buytenwegh 18+ dames-heren Donderdag 19:30 – 20:30
Buytenwegh 18+ dames-heren Donderdag 20:30 – 21:30

Zumba

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Benthuizen 18+ dames-heren Dinsdag 19:00 – 20:00
Oosterheem 16+ dames-heren Dinsdag 20:00 – 21:00
De Leyens 16+ dames Donderdag 20:00 – 21:00

Gymfit

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 55+ dames-heren Maandag 09:00 – 10:00
Buytenwegh 55+ dames Maandag 19:30 – 20:30
Buytenwegh 40+ dames Woensdag 09:00 – 10:00
Buytenwegh 40+ dames Woensdag 10:00 – 11:00
Dorp 55+ dames Woensdag 20:00 – 21:00
Dorp 55+ dames-heren Vrijdag 09:30 – 10:30
Dorp 55+ dames Vrijdag 10:30 – 11:30

Sport Fit

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Dorp 55+ dames-heren Maandag 16:00 – 17:00
Meerzicht 55+ dames-heren Maandag 19:00 – 20:00
Seghwaert 55+ dames-heren Dinsdag 08:45 – 09:45
Seghwaert 55+ dames-heren Dinsdag 10:00 – 11:00
Driemanspolder 55+ dames-heren Dinsdag 15:00 – 16:00
Buytenwegh 55+ dames-heren Woensdag 20:00 – 21:00

MBvO 65+

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 65+ dames-heren Maandag 11:00 – 12:00

Sportief Wandelen

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 55+ dames-heren Dinsdag 14:15 – 15:15

Freerunning

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 7 t/m 8 meisjes-jongens Woensdag 14:15 – 15:15
Rokkeveen 9 t/m 11 meisjes-jongens Woensdag 15:15 – 16:15
Rokkeveen 12+ meisjes-jongens Woensdag 16:15 – 17:15
Rokkeveen 7+ meisjes-jongens Woensdag 17:15 – 18:45

Trampolinespringen

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Buytenwegh 6 t/m 12 meisjes-jongens Donderdag 18:00 – 19:15
Buytenwegh 13+ meisjes-jongens Donderdag 19:00 – 20:15
Buytenwegh 8 t/m 15 meisjes-jongens Maandag 18:30 – 20:00

Balspel

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 18+ dames Maandag 20:00 – 21:15
De Leyens 45+ dames-heren Dinsdag 20:00 – 21:15

Mini voetbal

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Buytenwegh 45+ heren Donderdag 20:15 – 21:30

Volleybal

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Rokkeveen 45+ dames-heren Maandag 20:30 – 22:00

Turnen Selectie

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Buytenwegh 6 t/m 8 meisjes Woensdag 15:30 – 17:00
Buytenwegh 9 t/m 11 meisjes Woensdag 17:00 – 18:30
Buytenwegh 12 t/m 15 meisjes Woensdag 18:30 – 20:00
Buytenwegh 12+ meisjes-jongens Woensdag 20:00 – 21:00
Buytenwegh 6 t/m 8 jongens Vrijdag 16:00 – 17:15
Buytenwegh 9 t/m 11 jongens Vrijdag 17:15 – 18:30
Buytenwegh 12+ jongens Vrijdag 18:30 – 20:00