Lesrooster Turnen

I.v.m. corona willen we graag tevoren weten of u (of uw kind) een (proef)les wil volgen; neem contact op met info@propatria.nl.

Hieronder vindt u alle turnlessen, zowel recreatief als wedstrijd/talentontwikkeling.

Selectielessen en talentontwikkelinglessen zijn alleen op uitnodiging!

De lessen “Turnen Selectie” van de woensdagmiddag hebben een andere tijd dan vorig seizoen.

Let bij Springen / Tumbling op dat de eerste les een recreatieles is en de tweede voor gevorderden springers.

De B- en C-lijn turnlessen zijn momenteel samengevoegd; de trainer(s) houden u op de hoogte van de lesmomenten.

Let op: veel lessen zijn verplaatst naar Gymworld.

Legenda

Selectie / Talentontwikkeling (op uitnodiging)

Klik op een regel om details te zien.

Turnen breedtesport

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Leidschenveen 6 t/m 8 meisjes maandag 18:00 – 19:00
Leidschenveen 9 t/m 11 meisjes maandag 19:00 – 20:00
Leidschenveen 12+ meisjes maandag 20:00 – 21:00
Gymworld 5 t/m 8 meisjes dinsdag 16:00 – 17:00
Gymworld 9 t/m 12 meisjes dinsdag 17:00 – 18:00
Oosterheem 10 t/m 14 meisjes dinsdag 18:00 – 19:00
Gymworld 5 t/m 12 jongens dinsdag 18:00 – 19:00
Gymworld 12 t/m 18 meisjes-jongens dinsdag 19:00 – 20:15
Gymworld 18+ dames-heren dinsdag 20:15 – 21:30
Gymworld 6 t/m 12 jongens woensdag 18:30 – 19:30
Oosterheem 6 t/m 7 meisjes vrijdag 16:00 – 17:00
Gymworld 6 t/m 8 meisjes vrijdag 16:00 – 17:00
Gymworld 9 t/m 12 meisjes vrijdag 17:00 – 18:00
Oosterheem 10+ meisjes vrijdag 17:00 – 18:00
Oosterheem 8 t/m 9 meisjes vrijdag 17:00 – 18:00
Leidschenveen 6 t/m 7 meisjes-jongens zaterdag 08:30 – 09:30
Leidschenveen 8 t/m 9 meisjes-jongens zaterdag 09:30 – 10:30
Oosterheem 6 t/m 7 meisjes-jongens zaterdag 10:00 – 11:00
Leidschenveen 10+ meisjes zaterdag 10:30 – 11:30
Oosterheem 10+ meisjes zaterdag 11:00 – 12:00
Gymworld 6 t/m 9 meisjes zaterdag 11:00 – 12:00
Oosterheem 8 t/m 9 meisjes-jongens zaterdag 11:00 – 12:00
Leidschenveen 6 t/m 12 meisjes zaterdag 11:30 – 12:30
Gymworld 10+ meisjes zaterdag 12:00 – 13:00

Rhönrad turnen

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Buytenwegh Alle meisjes-jongens donderdag 16:30 – 18:00
Buytenwegh Alle meisjes-jongens donderdag 18:00 – 19:30
Buytenwegh Alle meisjes-jongens vrijdag 20:00 – 21:30

Turnen selectie

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld 5 t/m 8 meisjes woensdag 15:00 – 16:30
Gymworld 9 t/m 11 meisjes woensdag 16:30 – 18:00
Gymworld 12+ meisjes woensdag 18:00 – 19:30
Gymworld 5 t/m 8 jongens vrijdag 16:00 – 17:30
Gymworld 9 t/m 11 jongens vrijdag 17:30 – 19:00
Gymworld 12+ jongens vrijdag 19:00 – 20:30

Springgroep

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld 12+ dames-heren woensdag 19:30 – 21:00

Springen / Tumbling

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld 6 t/m 9 meisjes-jongens vrijdag 18:00 – 19:00
Gymworld 10+ meisjes-jongens vrijdag 19:00 – 20:00

Turnen A-lijn dames

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes maandag 07:30 – 10:00
Gymworld Alle meisjes maandag 15:30 – 19:00
Gymworld Alle meisjes dinsdag 15:30 – 19:00
Gymworld Alle meisjes woensdag 08:00 – 12:00
Gymworld Alle meisjes donderdag 15:30 – 19:00
Gymworld Alle meisjes vrijdag 07:30 – 10:00
Gymworld Alle meisjes vrijdag 15:00 – 18:30
Gymworld Alle meisjes zondag 14:00 – 18:00

Turnen B-lijn dames bovenbouw

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes dinsdag 19:00 – 22:00
Gymworld Alle meisjes donderdag 18:30 – 21:30

Turnen B-lijn dames onderbouw

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes maandag 16:00 – 19:00
Gymworld Alle meisjes woensdag 16:30 – 19:30
Gymworld Alle meisjes vrijdag 16:00 – 19:00

Turnen B-lijn dames

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes zondag 09:00 – 12:00

Turnen C-lijn dames bovenbouw

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes maandag 19:00 – 22:00
Gymworld Alle meisjes donderdag 19:00 – 21:30

Turnen C-lijn dames onderbouw

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes woensdag 13:00 – 16:00
Gymworld Alle meisjes zondag 12:30 – 15:30

Turnen D-lijn dames

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes donderdag 16:00 – 18:00
Gymworld Alle meisjes zondag 12:00 – 14:00

Turnen proeftuin

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes woensdag 16:00 – 18:00
Gymworld Alle meisjes donderdag 15:30 – 18:30
Gymworld Alle meisjes zondag 09:00 – 12:00

Turnen TOC

Locatie / Wijk Leeftijd Dag Tijd 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gymworld Alle meisjes dinsdag 15:30 – 19:00