Fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!

Fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!

Beste trainers, leden, ouders en vrijwilligers,

Het jaar loopt bijna ten einde. We zijn onze trainers en vrijwilligers ontzettend dankbaar voor hun bijdrage aan een sportief jaar. We waarderen enorm hun flexibiliteit, positieve houding en enthousiasme om er toch elke keer weer wat leuks van te maken voor onze leden. Dit, ondanks de beperkingen die er zijn.

We danken jullie voor jullie flexibiliteit en support, om steeds weer mee te bewegen met de mogelijkheden en onmogelijkheden die er landelijk zijn. We maken samen onze vereniging en het maakt ons trots om te zien hoe velen van jullie hier indirect een bijdrage aan leveren. 

We wensen jullie fijne feestdagen en een gezond, verbindend en sportief 2022! We hopen dat het een jaar wordt waarin we elkaar weer kunnen ontmoeten.  Het bestuur van Pro Patria Zoetermeer

Foto door Tessa Rampersad op Unsplash.