Zoetermeer – Op zaterdag 18 juni hebben ruim 100 kinderen deelgenomen aan de eerste edities van Diploma Turnen binnen Pro Patria Zoetermeer.
Deze dag hebben alle kinderen op hun eigen beweegniveau hun ontwikkeling laten zien op de gevraagde onderdelen. Van grond-motorische vaardigheden tot echt turnelementen, zoals overslagen en salto’s.
Het Diploma Turnen is een onderdeel van de nieuwe lesmethode: ‘Kleuren Turnen’, die sinds kort wordt aangeboden binnen de breedtesportlessen van de afdeling turnen.
Het Kleuren Turnen creëert een heldere lesstructuur. Daarnaast stimuleert en monitoort het de persoonlijke ontwikkeling van ieder kind op een positieve manier.
Het systeem start bij de basis, biedt heldere beweegstapjes aan en geeft inzicht in deze ontwikkeling.
Iedereen liet daarom op deze dag hun eigen ontwikkeling zien op hun eigen beweegniveau. Alle kinderen gingen met een mooi diploma en een welverdiende medaille naar huis.
